| FAQ |  Szukaj |  Użytkownicy |  Grupy |  Statystyki |  Album |  Download | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości |
  Użytkownik: Hasło:

Poprzedni temat «» Następny temat
Podanie [Irrafae]
Autor Wiadomość
Sójka
Administrator

Wiek: 41
Dołączył: 03 Gru 2013
Posty: 370
Wysłany: 2019-06-14, 20:43   Podanie [Irrafae]

Nick postaci: Irrafae
Link do armory: https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/eu/defias-brotherhood/irrafae
Jak masz na imię? Luna
Ile masz lat? 23
Skąd się o nas dowiedziałeś?
Mój przyjaciel (Ansani/Tasadin) jest w waszej gildii

Jakie jest Twoje doświadczenie w WoWie? W jakich gildiach grałeś?
Gram jakieś 3 tygodnie, ale bardzo podoba mi się gra. Nie jestem jeszcze mistrzem, ale bardzo chętnie się uczę. Były jakieś randomowe gildie wcześniej, ale były ciche albo niekulturalne, więc odszedłem.

Dlaczego w zasadzie mamy Cię przyjąć i jak wyobrażasz sobie grę w GROMie?
Zagrałem z wami jednego raida w dniu dzisiejszym (lub może już wczorajszym w waszym czasie) i w kwestii mojej gry w GROMie, jestem pewien, że byłoby naprawdę zabawnie i profesjonalnie jednocześnie. Co do mnie, chociaż dopiero zaczynam, bardzo chętnie pomagam i słucham porad bardziej doświadczonych graczy ode mnie. Do tego, kiedy przekonam się do rozmowy z gildią (to zajmuje mi chwilę, żeby przywyknąć, może ze dwa dni :) ) jestem dość towarzyską osobą. Mój main jest DPSem, ale mam też healera na 120 poziomie :)

Interesują Cię bardziej raidy czy część socjalna?
Chcę być raiderem (pragnę nabyć umiejętności i/lub przygotować postać do progresu)

Które dni tygodnia najbardziej Ci odpowiadają do raidowania?
Poniedziałek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota

Dodatkowe informacje dotyczące czasu gry:
Zwykle robię to wcześniej, ale czasami zdarza mi się, że w godzinach raidowych muszę gotować obiad.

Podaj link do swoich logów

Czy ktoś z gildii może Cię zarekomendować?
Ansani/Tasadin

Pochwal się swoim UI podczas walki z bossem w raidzie
Nie mam screena bezpośrednio z walki (jakoś nie myślę, żeby bawić się w screeny podczas walki), ale generalnie to wygląda tak https://i.imgur.com/I8drjTs.png no i mam DBMa, którego tutaj nie widać

Opisz krótko sprzęt na którym grasz:
16 GB Ram, 4GHz CPU, GPU GTX 1070, łącze internetowe jest stabilne, nie ma lagów ani DC poza jakimiś wyjątkowymi przypadkami, które zdarzają się bardzo rzadko.

Masz coś do dodania?
Oto haiku
Hordziaki są słabe
Zero szacunku
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style WoW created by Matti
Strona wygenerowana w 0,25 sekundy. Zapytań do SQL: 10