| FAQ |  Szukaj |  Użytkownicy |  Grupy |  Statystyki |  Album |  Download | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości |
  Użytkownik: Hasło:

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Sójka
2019-04-01, 19:32
Podanie [Kasiandrah]
Autor Wiadomość
Madpeach 
aktywne konto

Wiek: 31
Dołączył: 26 Lut 2015
Posty: 90
Wysłany: 2019-04-01, 13:39   Podanie [Kasiandrah]

Nick postaci: Kasiandrah

Link do armory: https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/eu/sporeggar/kasiandrah

Jak masz na imię? Kasia

Ile masz lat? 28

Skąd się o nas dowiedziałeś?

www.wowprogress.com


Jakie jest Twoje doświadczenie w WoWie? W jakich gildiach grałeś?

Przygodę z wowem zaczęłam na prywatnym serwerze TBC Hellground, gdzie raidowałam wszystko oprócz KJ. Na globalu gram od HFC w Draenorze i skończyłam na Uldir (wszystko na poziomie heroic). Tą postać przeniosłam właśnie z serwera Chamber of Aspects, gdzie grałam w gildii We die a lot, a która na początku Legionu przeniosła się na inny serwer ze względu na słaby online - ja tego nie zrobiłam, ponieważ nie chciałam grać na serwerze PVP. Przez ostatni rok z kawałkiem grałam ze znajomymi w hordzie na serwerze Draenor, w gildii Big Pull Theory, ale ostatnio gildia trochę umarła, stąd decyzja o powrocie do starego, dobrego Ally ;)


Dlaczego w zasadzie mamy Cię przyjąć i jak wyobrażasz sobie grę w GROMie?

Chociaż brzmi to banalnie w gildii szukam przede wszystkim dobrej atmosfery. Chciałabym odrobić kampanię z perspektywy Ally, porobić jakieś mythici, pogadać na discordzie, z czasem może trochę poraidować. Ze względu na pracę zmianową różnie bywa u mnie z dostępnością w grze, ale nawet gdyby to mógł być jeden casualowy raid w tygodniu to na ten moment dla mnie spoko. Rozumiem, że gdybym chciała się dostać się w przyszłości na raidy bardziej progresowe, to wypadałoby się jakoś wykazać :)


Interesują Cię bardziej raidy czy część socjalna?

Interesuje mnie tylko socjal (na ten moment nie interesują mnie raidy/nie mogę raidować, może pogram w następnym dodatku)


Masz coś do dodania?

I am groot.
 
     
Aderonis 
aktywne konto

Wiek: 26
Dołączył: 01 Mar 2015
Posty: 74
Skąd: Kraków
Wysłany: 2019-04-01, 13:48   

za :) i miłego socjalu u nas
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style WoW created by Matti
Strona wygenerowana w 0,25 sekundy. Zapytań do SQL: 10