| FAQ |  Szukaj |  Użytkownicy |  Grupy |  Statystyki |  Album |  Download | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości |
  Użytkownik: Hasło:

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Madpeach
2018-11-07, 15:24
Podanie [Chudyboczus]
Autor Wiadomość
Onyrica 
aktywne konto

Dołączyła: 25 Paź 2017
Posty: 75
Wysłany: 2018-10-18, 12:00   Podanie [Chudyboczus]

Nick postaci: Chudyboczus

Link do armory: https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/defias-brotherhood/Chudyboczus

Jak masz na imię? Mateusz

Ile masz lat? 26

Skąd się o nas dowiedziałeś?

Z ogłoszenia w Boralus.


Jakie jest Twoje doświadczenie w WoWie? W jakich gildiach grałeś?

Doświadczenie duże, ale głównie na prywatnych serwerach, więc raczej nie będę się rozpisywał.


Dlaczego w zasadzie mamy Cię przyjąć i jak wyobrażasz sobie grę w GROMie?

Szukam gildii, w której mógłbym sobie poraidować, bez męczenia się z wychodzącymi ruskami po 1 wipe'ie. Na razie jestem w trakcie przeprowadzki, ale za jakiś czas myślę, że mógłbym normalnie raidować.


Interesują Cię bardziej raidy czy część socjalna?

Jestem raiderem (mam umiejętności i doświadczenie oraz postać przygotowaną do progresu)


Które dni tygodnia najbardziej Ci odpowiadają do raidowania?

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela


Dodatkowe informacje dotyczące czasu gry:

Co do powyższego pytania zaznaczyłem wszystko bo jeszcze nie wiem, szukam pracy w nowym mieście i takie tam... :)


Podaj link do swoich logów



Czy ktoś z gildii może Cię zarekomendować?

Nie


Pochwal się swoim UI podczas walki z bossem w raidzie

https://imgur.com/a/s7H6ohB (Mam jeszcze WA, ustawienia od https://wago.io/BkJVpW-H7 ,których tutaj nie widać)


Opisz krótko sprzęt na którym grasz:

https://www.x-kom.pl/p/351307-notebook-laptop-156-lenovo-legion-y520-15-i5-7300hq-8gb-1000-gtx1050.html (Pomijając gównianą optymalizację gry jest ok)


Masz coś do dodania?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). :D
 
     
Sójka
Administrator

Wiek: 41
Dołączył: 03 Gru 2013
Posty: 370
Wysłany: 2018-10-23, 15:04   

Przedłużony trial? (kupił mnie odpowiedziami na wszystkie pytania z sensem)
 
     
Ixistillixi
aktywne konto

Dołączył: 03 Gru 2013
Posty: 45
Wysłany: 2018-10-29, 18:20   

Szkoda ze nie opisałeś dokładnie jaki exp, nawet jesli to byl priv.
 
     
Morkwarg 
aktywne konto

Wiek: 26
Dołączył: 19 Gru 2016
Posty: 116
Skąd: Lublin
Wysłany: 2018-10-29, 18:46   

Jestem za trialem.
_________________
Kontakt w grze:
Morkwarg-DeriasBrotherhood
Nidelis-DefiasBrotherhood
 
 
     
Lignos
aktywne konto
Tag: Lignos#1947


Dołączył: 11 Mar 2017
Posty: 440
Wysłany: 2018-11-02, 09:46   

Jakie masz doświadczenie? Jakie raidy grałeś? Jaki masz progres?
_________________
Kontakt w grze:
Lignos-Ravenholdt
Skalf-Ravenholdt
 
     
Chudyboczus
aktywne konto

Dołączył: 03 Lis 2018
Posty: 2
Wysłany: 2018-11-03, 14:14   

TBC - Hellground - T4 - całość, T5 - całość, T6 - do Illidana. Jeśli ktoś pamięta te zacne czasy, grałem w gildii Dispeared. Między innymi mieliśmy FK Illidana na serwerze.
WotLK - Sunwell - ze względu na to, że średnio podobał mi się dodatek, poraidowałem trochę tylko Ulduar oraz HC ToC-a.
Cata - Atlantiss - FK w ally prawie wszystkich bossów na HC z BWD, BoT i Throne of the Four Winds(tylko w ally, niestety chorda lebsza:( ). Później pograłem chwile na contencie FL, ale na heroiku to moje jedyne osiągnięcia na cata.
MoP - na mopie raidowałem na globalu ale głównie grając typowo casualowo(raczej normale).
WoD - również na globalu i również casualowo.
Legion - raczej pominę, ponieważ wróciłem na globala dopiero 2 miesiące przed BfA i próbowałem zdobyć curve, co oczywiście z przyjaciółmi Rosjanami i Turkami się nie udało.
BfA - póki co 5/8 HC z pugiem, nie ukrywam również marzy mi się curve, dlatego chciałbym pograć w zgranej ekipie(nawet jak nie idzie). Prota dość ogrywam, także w tankowaniu jestem wdrożony. Niestety jest słaby w tym momencie, ale mam nadzieję, że w 8.1 te ulepszenia, które Blizzard żartobliwie nazwał boostem pomogą koxić tym specem.
Pozdrawiam i proszę o rozpatrzenie, bo trochę czekam na odpowiedzi pod moim podaniem, mimo wszystko :D.
 
     
Lignos
aktywne konto
Tag: Lignos#1947


Dołączył: 11 Mar 2017
Posty: 440
Wysłany: 2018-11-04, 10:22   

Na pewno musisz być świadomy tego, że nie dostaniesz roli main tanka tak od razu. Tutaj potrzebujesz pokazać, że można na Ciebie liczyć i jesteś lepszy od innych. Moim zdaniem możemy Cię sprawdzić, ale musisz mieć ograny offspec jeśli chcesz raidować.
_________________
Kontakt w grze:
Lignos-Ravenholdt
Skalf-Ravenholdt
 
     
Chudyboczus
aktywne konto

Dołączył: 03 Lis 2018
Posty: 2
Wysłany: 2018-11-04, 10:45   

Zmieniłem armsa na prota, bo początkowo miałem wygodne z miejscem na m+. Później już się przyzwyczaiłem i tak naprawdę od początku Uldira gram w procie. No ten arms to hm, mechanicznie ogarniam, ale itemowo to tak naprawdę to co gdzieś tam wpadło, co nie zmienia ze mam tam wyższy ilvl bo chyba coś okolo 370 :D. Jeśli chodzi o miejsce w składzie to spoko, nie mam jakichś roszczeń co do tego.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style WoW created by Matti
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 9