| FAQ |  Szukaj |  Użytkownicy |  Grupy |  Statystyki |  Album |  Download | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości |
  Użytkownik: Hasło:

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Madpeach
2019-03-15, 14:10
Podanie [Ukoon]
Autor Wiadomość
Sójka
Administrator

Wiek: 41
Dołączył: 03 Gru 2013
Posty: 370
Wysłany: 2019-03-03, 22:08   Podanie [Ukoon]

Nick postaci: Ukoon

Link do armory: https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/eu/defias-brotherhood/Ukoon

Jak masz na imię? Norbert

Ile masz lat? 20

Skąd się o nas dowiedziałeś?

Od mojej dawnej Guid Masterki-Quinnie


Jakie jest Twoje doświadczenie w WoWie? W jakich gildiach grałeś?

Swoją przygodę z Wowem zacząłem w 2014 roku, jakoś pod koniec Mopa, wtedy grałem bardzo casualowo. W Wodzie nie byłem w żadnej konkretnej gildii, pamiętam tylko, że była to jakaś Polska gildia która raidowała sobie 2 razy w tygodniu.Wtedy byłem bardziej zainteresowany pvp aniżeli pve, grałem dużo aren i BG, poznawałem wtedy jeszcze grę.W Legionie tak naprawdę rozwinąłem skrzydła, dołączyłem do gildii Bloodberries w której spędziłem wiele dobrych chwil. Czyściliśmy raidy jak burza :D, kończąc na Argusie HC, grałem też sporo mythic+ na dość wysokim poziomie.Pogrywałem również sporo pvp(2k rating na 2v2 oraz 1.9k na 3v3) Niestety moja była gildia "Bloodberries" została dziś(03.03.19) rozwiązana :(( i poszukuje nowej ekipy do wspólnej gry i raidowania,pogrania arenek,bg,mythic+.


Dlaczego w zasadzie mamy Cię przyjąć i jak wyobrażasz sobie grę w GROMie?

Z natury jestem introwertykiem ale staram się nad sobą pracować i przełamywać lody kroczek po kroczku :D Zawsze jestem skory do pomocy innym, traktuję każdego równo. Mam dobry performance na raidach(dps/obeznanie w mechanikach/micro play'e).Raczej nie zdarza mi się spóźniać na umówione raidy/areny etc, a jeżeli tak to bardzo rzadko i zawsze daje znać na discordzie/facebooku. Nie robię też "młynu" na trade/global, zdarza mi się być tylko troszeczkę impulsywnym podczas grania aren :D. Jak sobie wyobrażam grę w waszym gronie? Chciałbym aby atmosfera w gildii była tak przyjemna jak w mojej poprzedniej gildii, a może nawet lepsza :) Co najważniejsze to chciałbym z wami poraidować, niestety dopiero co odfreezowałem konto i gram od około tygodnia levelując swojego Warlocka(aktualnie 106lvl). Chciałbym się troszkę zaklimatyzować, dogearować bo mam po raz pierwszy styczność z BFA, poznać trochę dungi/lokacje i wyruszyć na raidy(oprócz nieszczęsnego czwartku, studiuje wtedy do późna)
Co więcej poświeciłem teraz o wiele więcej uwagi mojemu UI oraz weakaura, Zajęło mi 3 dni ustawienie ich ale chyba nigdy nie byłem tak zadowolony z siebie jak zobaczyłem jak sprawnie i przejrzyście wszystko teraz śmiga w grze :)



Interesują Cię bardziej raidy czy część socjalna?

Chcę być raiderem (pragnę nabyć umiejętności i/lub przygotować postać do progresu)


Które dni tygodnia najbardziej Ci odpowiadają do raidowania?

Wtorek
Środa
Piątek
Sobota
Niedziela


Dodatkowe informacje dotyczące czasu gry:

W czwartek studiuje do późna i nie dam rady wstawić się na czwartkowych raidach.


Podaj link do swoich logów

Niestety nie posiadam żadnych logów, nie raidowałem w BFA


Czy ktoś z gildii może Cię zarekomendować?

Nie bardzo :/


Pochwal się swoim UI podczas walki z bossem w raidzie

Niestety nie raidowałem jeszcze w tym dodatku tak jak wspominałem, podsyłam więc takie: https://imgur.com/a/Zm9saih ------UI---- https://imgur.com/a/0BkNeGT -weakaury


Opisz krótko sprzęt na którym grasz:

intel(r) core(tm) i5-4670k cpu @ 3.40ghz -procesor 8GB-ram ale posiadam Dysk SSD na którym mam zainstalowanego Wowa / AMD radeon hd 7900 series-karta graficzna. Z internetem nigdy nie miałem problemu, nie miewam żadnych lagów/dc.


Masz coś do dodania?

Słaby ze mnie poeta ale mogę pochwalić się znajomością języka Hindi na poziomie B1, niemieckiego na B2 oraz angielskiego na C1 z prześwitami na C2 :D (własnie te języki studiuje) Lubię też bawić się w Transmogi, ćwiczyć na siłowni, pływam od 11 lat, a w gry zacząłem grać w wieku 4 lat, dużo grałem w Warcrafta 3 w dzieciństwie, W sezonie 4 w League of Legends miałem Master Tiera, aktualnie gram tylko w Wowa i czasem Pubg(nie wiem czy to interesuję osobę czytającą ale może w jakiś sposób ją przekonam, że coś ogarniam mechanicznie w ten kjomputer ^^) Ostatnią sprawą jest lore Warcrafta, w którym jestem mocno zauroczony, posiadam aktualnie połowę książek z Warcrafta i lubię sobie czasami podyskutować co by było gdyby albo co będzie się działo w Azeroth.
Pozdrawiam cieplutko
 
     
Sójka
Administrator

Wiek: 41
Dołączył: 03 Gru 2013
Posty: 370
Wysłany: 2019-03-03, 22:10   

Za
 
     
Aderonis 
aktywne konto

Wiek: 26
Dołączył: 01 Mar 2015
Posty: 74
Skąd: Kraków
Wysłany: 2019-03-03, 22:42   

Za
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style WoW created by Matti
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 9