| FAQ |  Szukaj |  Użytkownicy |  Grupy |  Statystyki |  Album |  Download | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości |
  Użytkownik: Hasło:

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Lignos
2018-09-16, 08:51
Podanie [Nordii]
Autor Wiadomość
Lignos
aktywne konto
Tag: Lignos#1947


Dołączył: 11 Mar 2017
Posty: 440
Wysłany: 2018-08-24, 08:00   Podanie [Nordii]

Nick postaci: Nordii

Link do armory: https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/defias-brotherhood/Nordii

Jak masz na imię? Norbert

Ile masz lat? 22

Skąd się o nas dowiedziałeś?
Od znajomych


Jakie jest Twoje doświadczenie w WoWie? W jakich gildiach grałeś?
W wowa zacząłem grać od The Burning Crusade na prywatnych serwerach Orion, Sunwell i pare innych na globalu zacząłem grać od dodatku Cataclysm i do Mists of Pandaria przestałem grać podczas dodatku Warlords of Draenor bo nie podobał mi się i wróciłem od początku legionu aż do teraz staram się grac regularnie jak praca i obowiązki pozwolą. Byłem w paru mniejszych gildiach ale przelotnie.


Dlaczego w zasadzie mamy Cię przyjąć i jak wyobrażasz sobie grę w GROMie?
Jestem osobą spokojną i bezproblemową mogę z początku trochę odstawać bo nie mam za dużego doświadczenia z większymi gildiami ale szybko się uczę myślę żeby miło i fajnie spędzić czas w gildi


Interesują Cię bardziej raidy czy część socjalna?
Chcę być raiderem (pragnę nabyć umiejętności i/lub przygotować postać do progresu)


Które dni tygodnia najbardziej Ci odpowiadają do raidowania?
Poniedziałek, Sobota, Niedziela


Dodatkowe informacje dotyczące czasu gry:


Podaj link do swoich logów
Jeszcze nie posiadam


Czy ktoś z gildii może Cię zarekomendować?
nie


Pochwal się swoim UI podczas walki z bossem w raidzie
Dopiero ogarniam


Opisz krótko sprzęt na którym grasz:
Procesor intel core i5-7600k 3.80GHz pamieć ram 16gb karta graficzna geforce gtx 1080 nie miewam problemów z łączem


Masz coś do dodania?
PvP PvE w wowa bardzo grać u was chce ;p
_________________
Kontakt w grze:
Lignos-Ravenholdt
Skalf-Ravenholdt
 
     
Reniek
aktywne konto

Wiek: 30
Dołączył: 07 Gru 2013
Posty: 78
Wysłany: 2018-08-24, 10:28   

Nie rozumiem.

Składasz podanie do GROMu, o którym dodatkowo dowiedziałeś się od znajomych, nie jest to losowa gildia z czatu, więc chyba ci zależy. Wygląda to wszystko jak pisane na kolanie. Dlaczego bardziej się nie postarasz i pokażesz, że rzeczywiście chcesz do nas dołączyć?

Nie wspominam już o niewykonaniu najprostszych poleceń jak zrobienie screena UI. Co z tego, że dopiero ogarniasz, pokaż nam nad czym pracujesz, może znajdziesz tu pomoc? Nie oferujesz nic szczególnego w kwestii doświadczenia w PvE, to nadrób to osobowością... czy to takie trudne? Później dziwimy się, że gracze odchodzą, bo przyjmujemy postaci, a nie ludzi.

Przeciw do tego i do wszystkich podobnych podań, jakkolwiek dobrze wygearowana i doświadczona osoba by to była.
 
     
Madpeach 
aktywne konto

Wiek: 31
Dołączył: 26 Lut 2015
Posty: 90
Wysłany: 2018-08-24, 11:05   

Meh2. J/w. Trudno zebys posiadal logi, skoro jeszcze nawet nie wyszedl rajd. Tak trudno sie domyslec, ze chcemy z poprzedniego dodatku? poza tym.. "Poniedziałek, Sobota, Niedziela" - zalapalbys sie na jeden dzien rajdowy. Ewentualnie chps. Srednio
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style WoW created by Matti
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 10